| BARCODE PCS | 8691518523130 |
| BARCODE INNER | 8695504164338 |
| BARCODE BOX | (0)8691518253136 |
| PRODUCT TYPE | BISCUIT |
| PRODUCT NAME | FIORELLA CHOCO BITTER CHOCOLATE BISCUIT |
| WEIGHT | 102 G |
| RSP (per piece) | 59 |
| PACKING (per pack) | 1 x 6 |
| SHELF LIFE | 365 day |
| SHELF LIFE | 12 month |
| WIDTH | 21.0 cm |
| LENGTH | 3.0 cm |
| HEIGHT | 6.7 cm |





