| BARCODE PCS | 8693029200333 |
| BARCODE INNER | - |
| BARCODE BOX | - |
| PRODUCT TYPE | CHOCOLATE |
| PRODUCT NAME | TI AMO COMPOUND CHOCOLATE |
| WEIGHT | 450 G |
| RSP (per piece) | 189 |
| PACKING (per pack) | 1 x 12 |
| SHELF LIFE | 540 day |
| SHELF LIFE | 18 month |
| WIDTH | 21.5 cm |
| LENGTH | 4.0 cm |
| HEIGHT | 20.0 cm |





