| BARCODE PCS | 8695504164369 |
| BARCODE INNER | 8695504164406 |
| BARCODE BOX | (0)8695504164444 |
| PRODUCT TYPE | CHOCOLATE |
| PRODUCT NAME | FIORELLA BITTER CHOCOLATE |
| WEIGHT | 80 G |
| RSP (per piece) | 49 |
| PACKING (per pack) | 1 x 10 |
| SHELF LIFE | 365 day |
| SHELF LIFE | 12 month |
| WIDTH | 8.0 cm |
| LENGTH | 0.8 cm |
| HEIGHT | 15.5 cm |





