| PRODUCT BARCODE | 8690506418199 |
| INNER BARCODE | - |
| CARTON BARCODE | 8690506459314 |
| PRODUCT TYPE | AFTER SHAVE |
| BRAND NAME | ARKO MEN |
| PRODUCT NAME | ARKO MEN AFTER SHAVE CREAM COMFORT |
| WEIGHT (per piece) | 50 ml |
| CARTON WEIGHT | 1.98 kg |
| PACKING (per carton) | 1 x 24 pcs |
| SHELF LIFE | 5 years |
| WIDTH | 5.30 cm |
| LENGTH | 4.20 cm |
| HEIGHT | 11.50 cm |
| RSP (per piece) | THB 69.00 |





