| PRODUCT BARCODE | 8690506436063 |
| INNER BARCODE | - |
| CARTON BARCODE | 8690506464226 |
| PRODUCT TYPE | AFTER SHAVE |
| BRAND NAME | ARKO MEN |
| PRODUCT NAME | ARKO MEN AFTER SHAVE BALM SENSITIVE |
| WEIGHT (per piece) | 150 ml |
| CARTON WEIGHT | 4.68 kg |
| PACKING (per carton) | 1 x 24 pcs |
| SHELF LIFE | 5 years |
| WIDTH | 7.00 cm |
| LENGTH | 4.50 cm |
| HEIGHT | 12.00 cm |
| RSP (per piece) | THB 99.00 |





