| PRODUCT BARCODE | 8690506462291 |
| INNER BARCODE | - |
| CARTON BARCODE | 8690506460044 |
| PRODUCT TYPE | BAR SOAP |
| BRAND NAME | ARKO |
| PRODUCT NAME | ARKO SKIN CARE BEAUTY SOAP CREAMY HONEY |
| WEIGHT (per piece) | 90 g |
| CARTON WEIGHT | 7.00 kg |
| PACKING (per carton) | 1 x 72 pcs |
| SHELF LIFE | 7 years |
| WIDTH | 9.00 cm |
| LENGTH | 2.50 cm |
| HEIGHT | 5.50 cm |
| RSP (per piece) | THB 27.00 |





