| PRODUCT BARCODE | 8690506011840 |
| INNER BARCODE | - |
| CARTON BARCODE |
8690506453428 |
| PRODUCT TYPE | BAR SOAP |
| BRAND NAME | DURU |
| PRODUCT NAME | DURU BODY CARE REFRESHING CUCUMBER |
| WEIGHT (per piece) | 180 g |
| CARTON WEIGHT | 8.87 kg |
| PACKING (per carton) | 1 x 48 pcs |
| SHELF LIFE | 7 years |
| WIDTH | 9.50 cm |
| LENGTH | 3.30 cm |
| HEIGHT | 6.00 cm |
| RSP (per piece) | THB 45.00 |





