| PRODUCT BARCODE | 8690506349240 |
| INNER BARCODE | - |
| CARTON BARCODE | 8690506439330 |
| PRODUCT TYPE | BAR SOAP (PACK) |
| BRAND NAME | DURU |
| PRODUCT NAME | DURU GOURMET MANGO ICE |
| WEIGHT (per piece) | 375 g |
| CARTON WEIGHT | 9.26 kg |
| PACKING (per carton) | 1 x 24 pcs |
| SHELF LIFE | 7 years |
| WIDTH | 13.50 cm |
| LENGTH | 4.50 cm |
| HEIGHT | 7.00 cm |
| RSP (per piece) | THB 99.00 |





