| PRODUCT BARCODE | 8690506045838 |
| INNER BARCODE | - |
| CARTON BARCODE |
8690506450373 |
| PRODUCT TYPE | BAR SOAP (PACK) |
| BRAND NAME | FAX |
| PRODUCT NAME | FAX GLYCERINE BEAUTY SOAP CREAM LAVENDER |
| WEIGHT (per piece) | 350 g |
| CARTON WEIGHT |
8.70 kg |
| PACKING (per carton) | 1 x 24 pcs |
| SHELF LIFE | 7 years |
| WIDTH | 12.50 cm |
| LENGTH | 4.00 cm |
| HEIGHT | 7.00 cm |
| RSP (per piece) | THB 75.00 |





