| PRODUCT BARCODE | 8690506344740 |
| INNER BARCODE | - |
| CARTON BARCODE | 8690506474560 |
| PRODUCT TYPE | CREAM |
| BRAND NAME | ARKO |
| PRODUCT NAME | ARKO NEM CREAM YOGHURT & BLACKBERRY |
| WEIGHT (per piece) |
75 ml |
| CARTON WEIGHT | 2.30 kg |
| PACKING (per carton) |
1 x 24 pcs |
| SHELF LIFE | 5 years |
| WIDTH | 6.20 cm |
| LENGTH | 3.50 cm |
| HEIGHT | 12.50 cm |
| RSP (per piece) | THB 83.00 |





