| PRODUCT BARCODE | 8690506455835 |
| INNER BARCODE | - |
| CARTON BARCODE | 8690506474553 |
| PRODUCT TYPE | CREAM |
| BRAND NAME | ARKO |
| PRODUCT NAME | ARKO NEM CREAM POMEGRANATE & RED GRAPE |
| WEIGHT (per piece) | 150 ml |
| CARTON WEIGHT | 2.90 kg |
| PACKING (per carton) | 1 x 40 pcs |
| SHELF LIFE | 5 years |
| WIDTH | 7.50 cm |
| LENGTH | 7.50 cm |
| HEIGHT | 5.00 cm |
| RSP (per piece) | THB 120.00 |





