| PRODUCT BARCODE | 8690586015981 |
| INNER BARCODE | 8690586016070 |
| CARTON BARCODE | 8690586016025 |
| PRODUCT TYPE | DEODORANT (MEN) |
| BRAND NAME | PRIVACY |
| PRODUCT NAME | PRIVACY GOLD MEN DEODORANT |
| WEIGHT (per piece) | 150 ml |
| CARTON WEIGHT | 3.65 kg |
| PACKING (per carton) | 1 x 24 pcs |
| SHELF LIFE | 5 years |
| WIDTH | 4.30 cm |
| LENGTH | 5.30 cm |
| HEIGHT | 19.50 cm |
| RSP (per piece) | THB 135.00 |





