| PRODUCT BARCODE | 8690506451707 |
| INNER BARCODE | - |
| CARTON BARCODE | 8690506455620 |
| PRODUCT TYPE | SHAMPOO |
| BRAND NAME | DURU |
| PRODUCT NAME | DURU SHAMPOO WITH OLIVE OIL FOR ALL HAIR TYPES |
| WEIGHT (per piece) | 600 ml |
| CARTON WEIGHT | 8.42 kg |
| PACKING (per carton) | 1 x 12 pcs |
| SHELF LIFE | 5 years |
| WIDTH | 8.50 cm |
| LENGTH | 4.80 cm |
| HEIGHT | 24.50 cm |
| RSP (per piece) | THB 140.00 |





