| PRODUCT BARCODE | 8690506395902 |
| INNER BARCODE | - |
| CARTON BARCODE | 8690506399580 |
| PRODUCT TYPE | SHAVING |
| BRAND NAME | ARKO MEN |
| PRODUCT NAME | ARKO MEN SHAVING FOAM COMFORT |
| WEIGHT (per piece) | 200 ml |
| CARTON WEIGHT | 6.55 kg |
| PACKING (per carton) | 1 x 24 pcs |
| SHELF LIFE | 5 years |
| WIDTH | 5.30 cm |
| LENGTH | 5.30 cm |
| HEIGHT | 19.50 cm |
| RSP (per piece) | THB 90.00 |





