| PRODUCT BARCODE | 8690506406523 |
| INNER BARCODE | - |
| CARTON BARCODE | 8690506458942 |
| PRODUCT TYPE | LIQUID SOAP |
| BRAND NAME | FAX |
| PRODUCT NAME | FAX GLYCERINE LIQUID SOAP CREAM |
| WEIGHT (per piece) | 400 ml |
| CARTON WEIGHT | 5.75 kg |
| PACKING (per carton) | 1 x 12 pcs |
| SHELF LIFE | 5 years |
| WIDTH | 9.00 cm |
| LENGTH | 4.50 cm |
| HEIGHT | 20.50 cm |
| RSP (per piece) | THB 69.00 |





