| BARCODE PCS | 8693029609679 |
| BARCODE INNER | 8693029609686 |
| BARCODE BOX | (0)8693029912243 |
| PRODUCT TYPE | CAKE |
| PRODUCT NAME | TODAY SNOWBALL SNOWBALL HINDISTANT CEVIZ |
| WEIGHT | 50 G |
| RSP (per piece) | 15 |
| PACKING (per pack) | 1 x 24 |
| SHELF LIFE | 540 day |
| SHELF LIFE | 12 month |
| WIDTH | 11.0 cm |
| LENGTH | 3.5 cm |
| HEIGHT | 13.0 cm |





