| BARCODE PCS | 8695504165281 |
| BARCODE INNER | - |
| BARCODE BOX | (0)8695504911451 |
| PRODUCT TYPE | CHOCOLATE |
| PRODUCT NAME | FONDANTE MILKY FONDANT WITH BITTER CHOCOLATE |
| WEIGHT | 300 G |
| RSP (per piece) | 299 |
| PACKING (per pack) | 1 x 8 |
| SHELF LIFE | 365 day |
| SHELF LIFE | 12 month |
| WIDTH | 20.5 cm |
| LENGTH | 4.5 cm |
| HEIGHT | 19.5 cm |





